Hľadám fotografa na 13.7.2013 do Košíc

11. jún 2013100

Dobrý deň,
hľadám fotografa na 13.7.2013 išlo by len o nafotenie obradu spolu s gratuláciami a potom exterierové fotografie. Ďakujem

• Zdravim. Skuste kliknut na moj profil. Termin je volny.

• Sponzor fóra
  • Ďakujem vám 😉

• ja odporucam Jozka Kadelu 🙂 Neviem, ci ma volny termin, treba skusit zavolat a dohodnut sa 🙂

• ahoj, skus mna 🙂

• Pekny den prajem, skuste si pozriet moj profil a referencie, verim, ze by Vam moja praca mohla vyhovovat. Termin mam zatial volny, cestujem po celom Slovensku. Ak chcete celodenne fotenie, neplatite nic ani za cestovne naklady. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte tu alebo cez moj web.

• Dobrý deň, pozrite si naše ponuky tu na mojasvadba 🙂 to čo žiadate Vám vieme ponúknuť za 250e po zľave a bez príplatku za dopravu 🙂

• ahoj, skus mna, kludne pricestujem😉

• Ďakujem Vám všetkým za tipy 😉 😉

• Dobry Den, Ja odporucam woowproduction ,Neviem, ci ma volny termin, treba skusit zavolat a dohodnut sa 🙂

• Dobry den, Vas termin mame volny a dopravu v ramci SR v cene, sme dvaja vystudovani fotografi aj s mobilnym fotopozadim a rekvizitami, pre este vacsiu zabavu na hostine 🙂 Budeme radi, ked navstivite nas web pre viac info. Pekny den

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov