Hľadám fotografa na 14.4.2018 v okolí Zvolena

24. aug 201722

Ahojte prosím nejaký fotograf fotografka ? Na 14.4.2018 okolie Zvolen? V prípade recenzia na niekoho ? Hlavne mám záujem O krásne farebne fotky 🙂 predstaviť fotky mi ostanú na cely život 🙂 ďakujem

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• ak by sa vám naša tvorba páčila radi vás budeme sprevádzať vašim veľkým dňom

• Termín mám voľný.

• Sponzor fóra
  • Dobry den,
    nech sa paci. Viac foto na webe a v profile.

• @pa_tka_zv  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete.

• Ahoj, kľudne si môžeš prezrieť aj môj web 🙂

Prajem pekný deň

• Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.

• @pa_tka_zv  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Pekny den prajem. Pozrite si moju tvorbu, som Vam k dispozicii. Dakujem

• @pa_tka_zv  Dobry den, ak je to este aktualne pozrite si aj moju pracu 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Najviac aktuálnu tvorbu mám na facebook fanpage. Martin

• dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás

• @pa_tka_zv  pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný

• Sponzor fóra
  • Ponúkam Vám svoje služby 😉

• termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem 🙂

• odporúčam Moniku Molnárovú nás fotila minulý rok a boli sme veľmi spokojný

https://www.facebook.com/pg/MonikaMolnarovaPhoto/photos/?ref=page_internal

• Dobrý deň, zatiaľ termín mám voľný. Ak Vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb.
    Veľmi rada nafotím Váš svadobný deň 🙂

• Ja by som odporučila Aj Milana Licheho z B.Bystrice je super mala som ho na svadbe a ani som nevedela že tam je všetko prebehlo v kľude.Nikto ani nevedel ani tí čo sa neradi fotia že fotil a nakoniec fotky úžasné tak len odporučim..Žiadne ty sa daj tak ty tak a tlačenie na tých ludi..pred obradom fotenie tiež úžasné každý len chválil.. 😉😁

• dobrý deň termím máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• ahojte vsetci ja surne hladam fotografa/ku na 23.SEPTEMBRA 2017! ak sa najde niekto kto ma volny terminik budem veeeelmi stastna 🙂 🙂 🙂 piste

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov