Hľadám fotografa na 17.06.2017 v Šamoríne a Bratislave

18. okt 2016180

Hladam fotografa na 17.06.2017 Bratislava -fotenie doma, obrad aj svadba bude v Samorine. Porposim cenove ponuky do IP a aj linky na stranku -pracu. Dakujem

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby - foto. 🙂 Pracujeme po celom Slovensku.
    V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.

• netusim ci ma fotograf volny termin, ale ja som mala Marcela Gejdosa a odporucam ho vsetkymi desiatimi..kuk na moj svadobny album..ak ma volny termin urcite neolutujes …tu ma profil: https://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/marcel77sk/

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,
    Tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku práce. V prípade záujmu o viac info alebo fotiek nás neváhajte kontaktovať.
    Mirka a Mato

• @spanielka2  tomu som pisala lebo naozaj nadherne foti. Dakujem

• @mvphotography  poprosim vas aj ceny. Dakujem

• @rencacaaa  pošlite mi prosím vás váš email do ip a obratom Vám zašlem cenník. Dakujem Mirka

• Nech sa paci, termin mam volny.

v profile viac foto.

Miro

• @miqocash  poprosim aj cennik, dakujem

• @rencacaaa  Dobrý deň, termín ešte voľný 😉

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby sme dvaja profesionálny fotografovia ! Mladý pár s ktorým zažijete určite veľa zábavy a pohodu pri fotení 😃

• @rencacaaa  pozrite si aj moje svadobné fotografie

• @rencacaaa  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

• skúste pozrieť aj na moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Dakujem za ponuky uz sme si vybrali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov