Hľadám fotografa na 17.8.2013 do Košíc

7. júl 201370

ktory sikovny fotograf je volny na tento termin?????????????

• nooo 🙂 v pripade, ze sa vam budu pacit moje fotky a oslovia vas, kludne mi napiste. s cenou sa viem pohybovat akokolvek, takze od cennika sa odrazat nemusite.
    pekny den 🙂

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!

• Termín mám voľný. V prípade, že Vás oslovia fotografie v štýle reportáž/dokument, som Vám k dispozícií a rád zodpoviem na všetky Vaše otázky.

• Sponzor fóra
  • Dobry den, Vas termin mame volny. Doprava v ramci celej SR je v cene, sme dvaja vystudovani fotografi aj s mobilnym fotopozadim a rekvizitami, pre este vacsiu zabavu na hostine 🙂 Budeme radi, ked navstivite nas web pre viac info. Pekny den

• Skúste to s nami . . .

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, našla som tu na seba odporúčanie, tak reagujem 🙂 Termín 17.8.2013 mám ešte voľný. Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov