Hľadám fotografa na 18.05.2019, okolie Modry

29. jan 2019150

...

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info, prosím, napíšte správu 😊. Som priamo z Modry.

• Dobrý deň,
    Váš termín mám voľný. Skúste si pozrieť viac z mojej práce u mňa na webe. Do správy posielam orientačnú ponuku.

• Dobrý deň, napísal som Vám správu.

• Sponzor fóra
  • @fialka24  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Dobrý deň želám. Daný termín mám voľný. Nech sa páči, nahliadnite na môj web. Ak Vás osloví moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• @fialka24  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Dobrý deň prajem, termín mám ešte voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu, alebo viac nájdete na mojej stránke na fb pod menom: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné a svoju prácu si robím poctivo. Na všetky otázky rada odpoviem. 🙂 Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. 😉

• 🙂 Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. 🙂

• Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, posielam Vám cenovú ponuku 🙂 prajem krásny svadobný deň

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• 🙂

• Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém