Hľadám fotografa na 18.05.2019, okolie Modry

...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info, prosím, napíšte správu 😊. Som priamo z Modry.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Skúste si pozrieť viac z mojej práce u mňa na webe. Do správy posielam orientačnú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, napísal som Vám správu.
Odpovedať
Profilova fotka
@fialka24 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň želám. Daný termín mám voľný. Nech sa páči, nahliadnite na môj web. Ak Vás osloví moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fialka24 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám ešte voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu, alebo viac nájdete na mojej stránke na fb pod menom: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné a svoju prácu si robím poctivo. Na všetky otázky rada odpoviem. :-) Cenník Vám môžem poslať do správy. Pekný deň. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam Vám cenovú ponuku :-) prajem krásny svadobný deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?