Hľadám fotografa na 18.2.2017 v Banskej Bystrici

Pekny vecer,hladam fotografa na nafotenie svadobneho dna v Banskej Bystrici. Prosim,dajte mi vediet,ak mate nejaky tip na dobreho fotografa za primeranu cenu,pripadne mi poslite,prosim,priamo portfolio a cenove ponuky.Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Žiadajte od fotografov celé svadby, nie iba výber najlepších portrétov
Odpovedať
Profilova fotka
@viki56 Dobrý deň, skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, Vas termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@viki56 Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, k dispozicii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@viki56 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite s moje portfólio. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky poprosím IP veľmi rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň pozrite si aj moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ak ste ešte nenašli fotografa skúste si pozrieť aj našu prácu Váš termín máme ešte voľný a na február sa dá uplatnit nimosezonna zľava 50 e. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?