Hľadám fotografa na 18.3.2017 v okrese Martin

5. mar 201720

Dobrý vecer hladam fotografa na svadbu 18.3.2017...poprosim kontaktovatajvasu ponuku najlepsie z Martina ..Vdaka 😉

• termin mam volny , viac info na webe 🙂

• @daduska88  Pekný večer prajem, som zo ZA, v MT fotievam pomerne často a Váš termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Zdravím, Váš termín máme voľný, ponúkam naše služby, sme zo Žiliny, takže do Martina to máme na skok 😉 pre bližšie info napíšte. R.

• Sponzor fóra
  • @daduska88  Dobrý, niesom z daleka 🙂 termín mám samozrejme voľný 🙂

• Dobry den

termin mam volny, viac foto v profile a na webe.

Miro

• @daduska88  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete

• Dobrý deň, kľudne prebehnite môj web. Termín mám voľný.

Prajem pekný deň

• @jan_ducko  dobrý poprosim vas cennik+ponuku do radka_kovalckikova@centrum.sk
    Dakujem

• @daduska88  mailovu adresu ktorú ste uviedli nie je správay, správu mi vracia ako nedoručiteľnú, S pozdravom

• @daduska88  pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Dobrý deň
    Tiež si dovolím ponúknuť naše služby
    V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• Nie som z Martina. Ale v deň svadby tam môžem byť 🙂

• @avalong  poslie mi prosim cennik za slusby na e-mmail - radka_kovalcikova@centrum.sk dakujem

• @mvphotography  -poprosim viac na e-maili- radka_kovalcikova@centrum.sk  cennik+sluzby dakujem

• Sponzor fóra
  • @radovan2511  poprosim ponuku do e-mailu cennik+sluzby radka_kovalcikova@centrum.sk

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov