Hľadám fotografa na 19.10.2013 do Bratislavy

10. jún 201380

Ahojte , viete mi poradiť fotografa, ktorý ma vtipné rekvizity a je naozaj šikovný za rozumnú cenu ??? Fotky chcem z každého rožku trošku ,vtipné, vážne,romantické ... máte nejaký šikovný kontakt ??? Ďakujem

• Dobrý deň ponúkame Vám naše služby v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať...našu prácu si môžete pozrieť na našom webe 🙂

• zdravicko
    momentalne mam tento termin volny. v pripade zaujmu mi piste/volajte.
    drzte sa

• termin mam zatial volny

• Sponzor fóra
  • termin volny...

• Dobry den, @jeepers , dany termin mam volny - pozrite si aj moje fotografie 🙂

• Dobrý deň!
    Daný termín mám zatial voľný, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe 🙂
    Bude mi potešením 🙂

• Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, cestovanie v ramci celej SR mame gratis 🙂 budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info

• Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov