Hľadám fotografa na 20.7.2013 do Bardejova

17. jún 201390

Hľadám fotografa na termín 20. 7. 2013 do Bardejova. Poprosím aj odkaz na webové stránky, poprípade aj cenovú ponuku. Ďakujem.

• 🙂

• @ruby3  Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Vas termin mam zatial neobsadeny a verim, ze Vas moja tvorba oslovi a budem mat moznost sa pustit do priprava vasho foto planu.

• Dobrý deň!
    Daný termín mám zatial voľný, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe 🙂
    Bude mi potešením 🙂

• Sponzor fóra
  • @ruby3   Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, pozývam Vás na môj web

• Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile 🙂

• Dobry den @ruby3  , Váš termín mam zatial volny. pozrite si moje svadobné fotografie - v profile, na webe, na facebooku - a v pripade zaujmu ma kontaktujte 🙂

• Dobry den, Vas termin mame volny, sme dvaja vystudovani fotografi aj s mobilnym fotopozadim a rekvizitami, pre este vacsiu zabavu na hostine 🙂 Budeme radi, ked navstivite nas web pre viac info. Pekny den

• Za pozretie nič nedáte...

• Dobry den,
    Termin mam volny, moje fotografie najdete tu na mojasvadba alebo na mojej webstranke.

S pozdravom
    Vas fotograf
    Peter Ilencik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov