Hľadám fotografa na 22.4.2017 v okrese Trenčín

21. nov 201613

Pekný deň, hľadám fotografa na svadbu 22.4.2017 v okrese Trenčín. Vopred ďakujem za ponuky.

• Dobrý deň
    Skúste si pozrieť našu ponuku . pochadzame z partizánskeho a pôsobíme na celom území Slovenska. Na mesiac apríl momentálne ponúkame zľavu 50 e ktora sa dá uplatnit takmer na všetky svadobné balíčky.
    V prípade záujmu o cennik alebo viac info nas neváhajte kontaktovať .

• Ahoj, kľudne si pozrite moju práca a ak by Vás zaujala, smelo píšte 🙂

Prajem pekný deň

• @demionka  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Sponzor fóra
  • @demionka  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec, viac info na mojom webe alebo osobne

• @demionka  Dobry, k dispozicii.... 😉

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu mám na facebooku. Keď budete otázky, rád Vám odpoviem .-)
    Prajem Vám príjemný deň,
    Martin Almáši

• Rad Vam ponuknem moje sluzby.

• Termín máme voľný ... poslal som ponuku do IP ... teraz je to už iba na Vašom subjektívnom rozhodnutí

• Pekný deň,

termín je voľný, viac foto v profile.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Všetkým ďakujem pekne za ponuky, svojho fotografa sme už našli 🙂 Ostatným želám veľa šťastia a spokojných klientov 🙂

• @demionka

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...