Hľadám fotografa na 22.7.2017, Trnava

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu. Máme záujem o nafotenie portrétov, obradu a posedenia do cca 22:00. Jedná sa o menšiu svadbu s cca 20 hosťami v okrese Trnava. Info s portfóliom aj cenové ponuky poprosím poslať do IP. Ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam k dispozicii. Viac foto zo svadieb najdete na mojom webe. Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
@frnka ahoj som priamo z TT, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
písala som IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky poprosím IP veľmi rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@frnka Dobrý deň do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?