Hľadám fotografa na 23/09/2017 v okrese Prievidza

Niekoho kto je dobry hlavne vo foteni momentiek.Svadba bude vonku a ja mam rada hlavne spontanne fotografie.Cena do 400 Eur.
Odpovedať
Profilova fotka
v Prievidzi mám známu fotografku, ale cenu treba zistiť :) https://www.facebook.com/Tatiana-Tati...
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný. Pozrite sa na moj profil alebo webstranku. Prajem pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@mrsbob
Odpovedať
Profilova fotka
@mrsbob Dobrý deň, pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby foto a video. V prípade, že Vás zaujíma cenník a informácie o našej práci napíšte mi prosím IP alebo email. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám ešte voľný! Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom! S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD. Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu ! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :) ps: sme priamo z PD :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?