Hľadám fotografa na 24.8.2013 do Košíc

7. júl 201370

Hľadám fotografa na deň 24.8.2013 - fotenie obradu v Košiciach a fotky v exteriéri. Svadba je malá. Prosím aj cenové ponuky.

• @barrilla  Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu, ktoru najdete na www stránke. Verím, že Vás osloví a kľudne ma môžete kontaktovať skrz email, prípadne telefonicky ohľadom bližších detailov.

• Skúste sa pozrieť na web stránku je tam všetko.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň barrilla,

ak máte záujem pracujeme po celom Slovensku. V prípade záujmu ma kontaktujte, rád Vám poskytnem bližšie info🙂

S pozdravom Michal

• Aj my mame vtedy svadbu ...juj tak nech ti to vyjde podla predstav a nch aj toho fotografa nades..🙂

• Prajem Vám pekný deň. Skúste si kliknúť na môj profil na tomto portáli, kde nájdete ukážky svadobného foto a videa.

VS Studio.

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!

• Dobrý deň, termín 24.8.2013 mám voľný, rada Vám poskytnem svoje služby. Ak máte záujem len o fotografovanie obradu a svadobných portrétov v rámci Košíc, ponúkam Vám cenu 180,- eur. Kompletnú cenovú ponuku nájdete na mojej webstránke pod záložkou "SLUŽBY".

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov