Hľadám fotografa na 26.8.2017 v Žiline a okolí

termín 26.8.2017 Žilina a oklie
Odpovedať
asi zalezi co povazujes za cenovo dostupneho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
asi by bolo fajn uviest orientacne kolko je to cenovo dostupne...pre niekoho je to 200e pre niekoho je to 800.... vyhnete sa aspon tomu ze sa vam tu ozve kazdy druhy fotograf ktory vam potom posle ponuku a 3/4 z nich bude pre vas nie cenovo dostupne. Cim viac info tym skor sa dopatrate k odpovedi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@dominika2609 pozrite si aj moje svadobne fotografie, dany termin mam zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dominika, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny, viac info posielam do správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás. :-) V prípade, že sme Vás zaujali rada Vám odpíšem na Vašu IP alebo email. Váš termín máme zatiaľ voľný. PS: S pricestovaním nemáme problém nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem poslala som vám do správy aj cenovú ponuku a sem malú ukážku fotografií
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?