Hľadám fotografa na 27.9.2019, okres Malacky

6. sep 2018150

Hľadám fotografa na svadbu dňa 27.9.2019/piatok/, obrad bude v Lozorne a hostina v Lábe, poradíte niekoho? prípadne priamo ponuky, kontakt ďakujem

• Zdravím, skúste pozrieť moju prácu. Som z blízkeho okolia, do IP posielam ponuku. Prajem pekný deň 🙂

• @misikule  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mam voľný 🙂

Be happy 😉
    0905469973

• Sponzor fóra
  • @misikule  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik.

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.
    Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Máte pekný termín - vtedy mám narodeniny 🙂 Prosím pozrite moju stránku a ak sa Vám bude páčiť, tak napíšte 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Najviac aktuálnu tvorbu mám na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin

• dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• Dobrý deň @misikule  Váš termín mam voľný 😉

• skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• @misikule  dobrý deň, moju ponuku nájdete v správe 😉

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby.
    V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň prajem, termín mám voľný 🙂.
    Pre viac infromácií mi kľudne napíšte správu 🙂.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.