Hľadám fotografa na 3.5.2014

8. jan 2014190

hľadám fotografa na 3.mája 2014, svadba bude v okolí Pezinka, fotil by sa obrad , ext.foto, hostia

• Ahoj, vrelo Ti mozem odporucit nasho fotografa. Splni vsetky ocakavania a priania, ake si zadas. Nielenze je perfektny profesional, ale aj fantasticky clovek. Mily, prijemny a zabavny. Ziskal si srde kazdeho jedneho hosta, (a to sme mali divoko-medzinarodnu svadbu). Foti vynikajuco, nie je to nijaky pofiderny amater. Ak mas zaujem, poslem Ti kontakt. Mozes sa ho popytat na detaily. Skutocne vrelo odporucam.

• @dorra1  ahoj som fotografka z BA termín mám voľný 🙂

• Sponzor fóra
  • dlhorocne skusenosti, snaha ist do plnenia na 210%, kvalifikacia, profi technika.... a termin volny 😉

• @dorra1  Zdravím, Váš termín mám voľný. Pozrite, volajte, dohodneme sa. 😉

• @dorra1  Dobrý deň, Váš termín máme voľný.

• ponúkam Vám svoje foto služby za prijateľnú cenu

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Prajem pekny den, bude nam ctou zvecnit Vam ten najkrajsi den... viac na nasom webe... 🙂

• Ďakujem Vám všetkým za ponuky a rady 🙂
    úspešne som si vybrala 🙂

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Dobrý deň,
    zatial mám termín voľný, ak sa vám moja práca páči, stačí sa ozvať... 🙂

• @dorra1
    som z Pezinka, termín mám voľný, ak by Vás zaujala moja práca rád poskytnem svoje služby 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Dobrý večer, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme
    Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného a iné benefity

• Sponzor fóra
  • Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Pred-svadobné foto-rande ZADARMO. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

• pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Rad Vam ponuknem moje sluzby pozrite profil.

• BR-BB-ZV-NR

• Ďakujem Vám všetkým za ponuky a rady emoticon
    úspešne som si vybrala emoticon

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov