Hľadám fotografa na 3.6.2017 v okrese Lučenec

Hľadáme šikovného fotografa na termín 3. júna 2017, chceli by sme fotky z celého dňa (prípravy, obrad, oslava, kreatívne fotenie). Viete nám niekto poradiť? Lokalita: okres Lučenec.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny , viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin je este volny :) kludne sa ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Tiež si dovolím ponúknuť naše služby V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu one nik nas neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný, na akékoľvek otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín mám ešte voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkatomi7 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci mozete si pozriet moju pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby. Váš termín mám zatiaľ voľný a fotím kdekoľvek... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?