Hľadám fotografa na 3.6.2017 vo Vysokých Tatrách

24. jan 201717

Ahojte zenusky, viete mi - prosim - odporucit sikovnu fotografku, ktora dokaze robit zazraky s osobou, ktora je totalne nefotogenicka (ja)? 🙂 Hladame fotografku/ fotografa na fotenie obradu/gratulacii/rodinnych skupinovych fotiek na svadbu vo Vysokych Tatrach (3.6.2017). Dakujem krasne

• nech sa paci,

termin mam volny

viac foto v profile

• @tinns  Pekný deň prajem, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň, kľudne si pozriet môj web. Ak by Vás práca zaujala, stačí mi napísať, rád Vám samozrejme odpíšem.

S pozdravom

Radovan Škohel

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce.🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

• dobry den, zazraky sice nasi chalani robia , ale istotne bude postacovat pocuvat ich rady 😉 Tesime sa na Vas 😉

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň

• Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.

• Dakujem vsetkym, kt. sa mi ozvali... Mate krasnu pracu, predbezne sme uz nasli, co sme hladali.

• @tinns

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň

Váš termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma.

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám poskytli naše výhodné služby pre Váš svadobný deň.

• @kameramankalucka Dakujem za ponuku, ale fotografa sme uz nasli, pekny den

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Svadobný a rodinný fotograf
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.