Hľadám fotografa na 31.5.2014 do Pezinku

Hladam fotografa na termin 31.5.2014 vokrese Pezinok? Je este niekto volny? :-)
Odpovedať
dobry den nuz volny som - zatial :) pozrite si moj styl fotografii...ak sa Vam bude pacit, piste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@haculik Dobrý deň, aj ja som zatiaľ voľný. Ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Prosím pozrite si môj profil, nájdete tam foto aj video ukážky. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať. :) Spolupracujeme aj s inými firmami. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@haculik Dobrý deň, som voľná, poďme vymyslieť niečo jedinečné a iné na fotenie portrétov alebo ste skôr konzervatívnejšie romantické typy? :-) Cenník aj fotografie mám na stránke... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?