hladam fotografa na 5.9.2015 - Trnava

29. jan 2015100

Dobry den,
hladám fotografa na 5.9.2015, svadba bude v Trnave. Vie mi niekto poradiť?

Dakujem velmi pekne

• Dobrý deň, skúste si pozrieť moju stránku. Nájdete na nej portfólio, cenník a podrobnejšie informácie.Cestovné do TT je už v cenne. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @kikuska83_  Dobrý večer, máte správu odomňa s bližsím info 🙂

• @kikuska83_  Dobrý večer, ja mám termín voľný. Som z Bratislavy. Pre záujem alebo otázky ma kontaktujte. 🙂

• Sponzor fóra
  • @kikuska83_  Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac informácii. S pozdravom

• Dobrý večer. Rád Vám ponúknem svoje služby na profesionálnej úrovni. Ukážky prác a zmluva sú u mňa štandard. Som z TT v prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať. Robert

• @kikuska83_  Dobry den, termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    svadby sú naše srdcové záležitosti. 🙂 Ak máte záujem o viac informácií napíšem Vám...
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň ... veľmi rád Vám ponúknem svoje služby ... mám na ten deň voľný termín ... podrobnosti som poslal v IP 🙂 🙂 ... pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť bližšie info, tak som plne k dispozícii

• Dobry den, termin mam zatial volny. Viac info rad mailom, alebo na mojich www 🙂

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný a rád Vám ponúknem moje služby.
    Veľmi rád Vám zodpoviem Vaše otázky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.