Hladam fotografa na 5.9.2015 - Trnava

Profilova fotka
Dobry den, hladám fotografa na 5.9.2015, svadba bude v Trnave. Vie mi niekto poradiť? Dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste si pozrieť moju stránku. Nájdete na nej portfólio, cenník a podrobnejšie informácie.Cestovné do TT je už v cenne. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska83_ Dobrý večer, máte správu odomňa s bližsím info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska83_ Dobrý večer, ja mám termín voľný. Som z Bratislavy. Pre záujem alebo otázky ma kontaktujte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska83_ Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac informácii. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Rád Vám ponúknem svoje služby na profesionálnej úrovni. Ukážky prác a zmluva sú u mňa štandard. Som z TT v prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať. Robert
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska83_ Dobry den, termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, svadby sú naše srdcové záležitosti. :-) Ak máte záujem o viac informácií napíšem Vám... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... veľmi rád Vám ponúknem svoje služby ... mám na ten deň voľný termín ... podrobnosti som poslal v IP :) :) ... pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť bližšie info, tak som plne k dispozícii
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatial volny. Viac info rad mailom, alebo na mojich www :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný a rád Vám ponúknem moje služby. Veľmi rád Vám zodpoviem Vaše otázky :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?