Hľadám fotografa na 6.5.2017 v Trnave do 300 €

Hladam fotografa do 300 euro na nafotenie naseho svadobneho dna 6. maja 2017 v Trnave
Odpovedať
Ahoj Peti, asi ti neodpoviem presne na tvoju otazku (ked chces fotografa do 300€), ale ja sim si zarezervovala Tomasa Dananaia a mozem ho ken odporucit. Fotil kamaratkinu svadbu a jednym slovom, dokonale. Je sice dvskrat drahsi ako pozadujes ty, ale kvalita je vysoko nad tym. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@gabully Svoje služby môžu ponúkať len užívatelia, ktorí sú registrovaní ako PRO. V opačnom prípade admin príspevky maže, treba si prečítať pravidlá fóra. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@peta0104 Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info, S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
pozrite si našu prácu na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer Neviem co vsetko si predstavujete fotit ale tiez ponukame rozne svadibne balicky V prípade zaujmu nas kludne kontaktujte Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?