Hľadám fotografa na 6.9.2014 zo západného Slovenska

potrebujem fotografa na 06.09.2014, ideálne by bolo zo západného Slovenska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje foto služby, uvoľnil sa mi termín.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu224 ahoj, my mame tiez 6.9. voľno. Sme zo zapadneho Slovenska. Svadby fotime ako dvojica (dve baby :-) ). Pozri si nase fotky na facebook stranke, v pripade, ze ta zaujmu, posleme aj odkazy na viac fotiek a na nas obe fotografky.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu224 Zdravím. Ja sa tiež hlásim. Ponuku som poslal do IP. ;-)
Odpovedať
Ahoj,termin máme volny.....posledny volny v tomto roku:-))
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @lulu224 zatial mam volny termin 6.9. tak nevahaj, pozri portfolio a vidime sa ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu224 Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi rada Vás nafotím, ak sa Vám páči moja práca. Beata
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu224 Ahoj, sme síce zo stredu ale dopravu na území SK máte u nás zadarmo, radi ponúkneme naše služby.
Odpovedať
Profilova fotka
@danielkaplavka krásne!
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny, viac informacii mailom alebo na mojich www strankach ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Šurany-Vráble
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu224 Pekný deň prajem, rada by som Vás sprevádzala mojim objektívom počas Vášho veľkého dňa. Môj cenník je nastavený tak, že je jedno odkiaľ ste, lebo náklady na dopravu si Vy nehradíte, ale keby niečo som zo Zlatých Moraviec a Váš termín mám voľný. Viac o mne a mojej tvorbe nájdete na mojom profile a web stránke. Teším sa na Vás a dovtedy majte pekné dni.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň . Taktiež vám ponúkam moje služby . Ak sa vám páči netradičné fotenie pri ktorom budete mať nie len spomienky ale aj krásny zážitok som tu pre vás .....:D Moju tvorbu nájdete aj na mojej web stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?