Hľadám fotografa na celodenné fotenie 26.8.2017 okres ZH, BB, ZV, TR

14. mar 201712

Hľadám fotografa na fotenie svadby v termíne 26.8.2017. Najlepšie z okresov ZH,BB,ZV, prípadne TR,MT.
Ďakujem

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby (ZV), v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, termín mám voľný a viac som vám napísala do správy 🙂

• Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.

• Sponzor fóra
  • @weronyka788  Skuste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• @weronyka788  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád, ak ma kontaktujtete.

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce.

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Táto fotografka je zo Zvolena. Ak sa ti páči taký štýl fotky.
    https://www.facebook.com/GabrielaJarkovskaPhotography/

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu mám na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• nech sa paci, termin je volny. Viac z prace na webe

• S potešením Vám ponúkam svoj pohľad na Váš príbeh. Malá ukážka mojej práce:

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.