Hľadám fotografa na svadbu 09.09.2017 v Trebišove

5. okt 2016100

Hľadám fotografa na svadbu 09.09.2017 v Trebišove 🙂

• Kontaktujte nás! Sme tu pre Vás!

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @ika42  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @ika42  Dobrý, termín mám voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte 😉 😉 😉 😃

• Dobrý deň, kľudne prebehnite moje portfólio na webe. V prípade otázok Vám rád odpíšem.

S pozdravom Radovan Škohel

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vás poskytnem viac info o nás a našej práci. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém s pricestovaním nakoľko pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň
    Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojich prác, ceny ale aj referencie.
    Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
    Lukáš

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov