Hľadám fotografa na svadbu 1.10.2016 v Galante

Profilova fotka
Zdravím všetkých, potrebovali by sme profi fotografa, prípadne človiečika, ktorý by zvládol možno i krátke video, keďže kameramana by sme nechceli. Prípadne odporučiť niekoho...ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambimaslo Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambimaslo ahoj, pozrite moje fotky, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne nakuknite aj na môj web :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@bambimaslo Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
@bambimaslo ak Ti môžem poradiť skús napísať tinka.binka sú skvelí a my sme s nimi boli veľmi spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambimaslo Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky a facebook. Keď Vás moja tvoba osloví, rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Moju prácu si viete pozrieť v albume, prípadne na FB stránke Helen Photography. Termín mám zatial volný. Všetky potrebné info v správe, mailom alebo telefonicky. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči, ponúkam Vám moje fotoslužby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa tam hovorí slovensky, nech sa páči :) fot-video v cene
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vsetkym prispievajucim, nasli sme svojho fotografa. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :) Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. Som priamo z Galanty, takže sa môžeme aj hocikedy stretnúť
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @bambimaslo , Vas termin mam volny, prikladam Vam na ukazku zopar fotografii z mojej tvorby, ak Vas zaujme, kludne ma kontaktujte :) Prajem krasny den.
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?