Hľadám fotografa na svadbu 10.6.2017 v Trnave a okolí

16. feb 2017230

zháňam fotografa na termín 10.6.2017 poradíte mi niekoho???

• ahoj, termín mám voľný, skús pozrieť moje fotky, ak sa budú páčiť, môžeme začať diskutovať o podrobnostiach, kľudne sa pýtaj

• termin volny , viac info na webe 🙂 dakujem

• Trnavský kraj a okolie....

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

Skúste pozrieť moje práce
    Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• @vera39  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• @vera39  skus matúš strapko 🙂 hlohovec

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. 😎

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobrý deň, termín mám voľný. Portfólio v profile a na webstránke.

• @dananai  ale to su fotky z workshopu..to nemas z real svadby

• @ifkael  mam na webe, možeš pozreť

• 😉

• @dananai  Nádherné fotky. @ifkael  WS sú bežnou súčasťou portfólii fotografov, rovnako ako editorialy.

• Sponzor fóra
  • Dobry den prajem, Vas termin mam zatial volny. Viac o mne a mojej praci mozete najst na mojej web stranke, FB alebo Instagrame Nikol Bodnarova Photography. Dakujem velmi pekne.

• @nedeliak  isteze fotky z WS su beznou sucastou portfolii fotografov. bohuzial... pretoze realna svadba a WS su dve diametralne odlisne veci a pre nevesty to vytvara nespravny dojem o schopnosti fotografov.

• @photostancik  Ahoj,
    samozrejme chápem tvoje "obavy". Tých pár fotiek, ktoré sem fotografi dávajú asi niesu to prečo sa nevesta rozhodne vybrať si určitého fotografa. Dananai má na stránke fotky s celého priebehu svadby a sú sakra dobré. Preto nevidím nič zlé na tom, že sa prezentuje takýmito fotkami. Každý má možnosť ísť na jeho stránku a pozrieť si ich. Fotky z WS sú jeho fotky a nikto ich za neho neodfotil, takže má plné právo sa nimi prezentovať.

• @nedeliak  ahoj. neriesim dananaia a ani nikoho konkretneho. moja poznamka bola myslena vseobecne. nepovazujem za spravne, ak niekto prezentuje svoju tvorbu fotkami z WS. mam pocit, ze je to to iste, akoby sa atlet prezentoval nielen svojim skutocnymi casmi, ale zaroven uvadzal, ze v treningu prekonal svetovy rekord. ja chapem, ze kazdy sa snazi prezentovat v co najlepsom svetle, nakoniec kazde odvetvie laka zakaznika vsemoznymi sposobmi. aj fotograf ma pravo lakat nevestu, ako uzna za vhodne. nesuhlasim sice s WS fotkami, ale to je moj problem a respektujem, ak niekto svoju pracu prezentuje tymto sposobom. kazdopadne, som rad, ze sme tuto temu otvorili. pravdepodobne iba malo neviest vie, ze nie vsetky fotky, na ktore sa tu pozeraju, su z realnych svadieb.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ponúkam Vám svoje služby a profesionálny prístup. Som priamo z Trnavy. Viac na stránke alebo osobne.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujem všetkým za odpovede....🙂 fotografka vybratá.... 🙂

• Zábava sa dá robiť na veľa spôsobov. Základ každej dobrej zábavy sú ľudia a ich pozitívna nálada. Zábava s FunFace je skutočne originálna a my Vám ju môžeme vrelo odporučiť. Bude určite vítaným spestrením každej svadby a hostia si z nej odnesú veselé fotky, ktoré im budú túto výnimočnú udalosť ešte dlho pripomínať. Ak chcete pripraviť Vašim hosťom jedinečnú a originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, sme tu pre Vás. Práve FunFace fotobox ponúka neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluhu a 100% garanciu zábavy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém