Hľadám fotografa na svadbu 15.6.2019 v Nitre

hľadám fotografa prípadne fotograf/kameraman na 15.6.2019 v Nitre
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm Dobrý deň, som z Nitry a daný termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info. Želám peknú nedeľu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm dobrý deň ak by vás moja tvorba zaujala budem rád ak sa dohodneme. Viac ukážok na profile 😉 cena priaznivá 😉 fotím po celom Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa,alebo i kameramana zvlášť,či v jednom výhodnom balíčku. Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm Všetky info na mojej webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Aj ja mám voľný termín, všetky info nájdete u mňa na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, možete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na fóre, alebo aj na FB stránke, kde mám toho viac : Michelle D. Photography ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm ahoj, termín mám voľný. Do IP posielam ponuku. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mmmartinammm ponuku som Vám zaslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmartinammm Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, kludne nahliadnite aj do mojho portfolia a v pripade zaujmu vam rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja mám voľný termín :-) pozrite si moje portfólio :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň :) , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info vám píšem v správe! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Poslal som Vám správu :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?