Hľadám fotografa na svadbu 15.6.2019 v Nitre

15. jan 201919

hľadám fotografa prípadne fotograf/kameraman na 15.6.2019 v Nitre

• @mmmartinammm  Dobrý deň, som z Nitry a daný termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac info. Želám peknú nedeľu 😉

• @mmmartinammm  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne

• Sponzor fóra
  • @mmmartinammm  dobrý deň ak by vás moja tvorba zaujala budem rád ak sa dohodneme. Viac ukážok na profile 😉 cena priaznivá 😉 fotím po celom Slovensku.

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa,alebo i kameramana zvlášť,či v jednom výhodnom balíčku.
    Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• @mmmartinammm  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• @mmmartinammm  Všetky info na mojej webovej stránke.

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• Aj ja mám voľný termín, všetky info nájdete u mňa na webe 🙂

• Dobrý deň, možete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na fóre, alebo aj na FB stránke, kde mám toho viac : Michelle D. Photography 😉

• @mmmartinammm  ahoj, termín mám voľný. Do IP posielam ponuku. Prajem pekný deň.

• ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme ešte voľný

• @mmmartinammm  ponuku som Vám zaslala v správe 🙂

• @mmmartinammm  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

• Dobry den, kludne nahliadnite aj do mojho portfolia a v pripade zaujmu vam rad poslem cenovu ponuku 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, aj ja mám voľný termín 🙂 pozrite si moje portfólio 🙂

• Pekný deň 🙂 , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info vám píšem v správe! 🙂

• Dobrý deň, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať.

• Dobrý deň. Poslal som Vám správu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ahojte. Som svadobný fotograf. Fotografujem svadby po celom území Slovenska ale aj v zahraničí.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov