Hľadám fotografa na svadbu 15.7.2017 Stará Ľubovňa

16. feb 201712

Hľadám fotografa na svadbu 15.7.2017 Stará Ľubovňa

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.

• Rada Vám ponúknem svoje fotografické služby. Termín mám zatiaľ voľný. 🙂

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• @lienocka2017  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád dpolním bližšie info 🙂

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 😎

Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, žeriav, foto-knihu atď ...

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• @lienocka2017  Foto Micenko. Odporucam. Velmi profesionalny na rozumne ceny.
    Viem Vam dat kontakt cez spravu a aj web kde si mozte pozriet jeho pracu

• Dobrý deň ak máte záujem a páčila by sa vám naša tvorba termín máme ešte voľný poslala som vám aj správu s cenovými ponukami

• Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie tu na Mojej svadbe alebo na našom facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂 V svadobných balíkoch momentálne ponúkame rande fotenie ZADARMO 🙂

• Termín je aktuálny a voľný 🙂

• Sme tu pre Vás!

• Zábava sa dá robiť na veľa spôsobov. Základ každej dobrej zábavy sú ľudia a ich pozitívna nálada. Zábava s FunFace je skutočne originálna a my Vám ju môžeme vrelo odporučiť. Bude určite vítaným spestrením každej svadby a hostia si z nej odnesú veselé fotky, ktoré im budú túto výnimočnú udalosť ešte dlho pripomínať. Ak chcete pripraviť Vašim hosťom jedinečnú a originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, sme tu pre Vás. Práve FunFace fotobox ponúka neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluhu a 100% garanciu zábavy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov