Hľadám fotografa na svadbu 15.9.2017 v Nitre

17. feb 201721

Svadbu by sme mali mat v Nitre 15.9.2017. Zhaname sikovneho fotografa z okolia. Poprosim o preposlanie kontaktu, od profikov prijmem aj cenovu ponuku s popisom baliku, vsetkeho, co zahrna.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• termin mame volny 🙂 viac info na webe ..

• Dobrý deň
    Sme z partizánskeho ale pôsobíme. Na celom území Slovenska a Anglicka.
    Tiež si dovolím ponúknuť naše služby.
    V prípade záujmu o cenník a ukážku našej práce mi pošlite email do správy obratom Vám prepošlem cenník
    Mirka

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce 🙂

Termín mám zatiaľ voľný

• @marisha1982  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete, termín mám volný.

• TErmín zatiaľ aktualny .... budeme radi ak si pozriete našu tvorbu 🙂

• Dobrý deň, kľudne prebehnite môj web.

Prajme pekný deň.

S pozdravom Radovan Škohel

• @marisha1982  Dobry den, termin mam volny 🙂

• Dobry den,

termin mam volny, viac foto v profile a na webe.

Miro

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.

• @marisha1982  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @marisha1982  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na mojom webe

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o našej tvorbe. Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    V prípade, že Vás naša práca zaujala rada Vám odpoviem na rôzne otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň
    Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojích prác, ceny ale aj referencie.
    Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
    Lukáš

• Sponzor fóra
  • Dakujem vsetkym za ponuky. Je Vas tak vela, ze posielat podakovanie do IP kazdemu osobitne by bolo na velmi dlho 🙂. Urcite si vyberieme a tych, ktori sa dostanu do uzsieho vyberu oslovime priamo. Este raz, dakujem.

• pisem vam IP, moja ponuka isto zaujme... 🙂

• Termín je voľný ... posielam ponuku 🙂

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov