Hľadám fotografa na svadbu 17.6.2017 v Košiciach

5. okt 201612

Ahoj 🙂 hľadáme fotografa na svadbu Košice - okolie, na dátum 17.6.2017. V prípade voľného termínu nás prosím kontaktujte. Alebo keby ste vedeli niekoho doporučiť budeme vďační.
Ďakujeme. 🙂

• Zdravim,
    termin mam volny

viac prace v profile a na webe

Miro

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• viac info na webe 🙂

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• termin mam volny, mozete sa ozvat 🙂

• Sme tu pre Vás! 😉

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu ... termín mame aktualny!

• @elleonorika  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Ďakujeme všetkým za nápady a ponuky. 🙂

• Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.