Hľadám fotografa na svadbu 17.9.2016 v Košiciach

Na 17.9.2016 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @qlorenap, skús si pozrieť moju stránku a napísať mi :)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo to je uz dost natesno :( posunula by som kontakt na svojho ale v tento den ma isto obsadene, lebo foti nas... Skus este tu http://www.almapix.sk/
Odpovedať
Almapix vela pyta, ved ostatni co mi pisali pytaju 350 a 370 za cely den... Julianu pozriem este
Odpovedať
Fotografovov je dnes vela, osobne nepoznam nikoho dobreho a skuseneho, ktory foti cely den pod 550 eur a to je este ta spodna hranica. To by si nevazili seba sameho, svoje skusenosti a investicie do vsetkeho co s tym suvisi.
Odpovedať
Profilova fotka
@qlorenap Fotografi v KE za 350-370? Mozes prosim napisat kto napriklad? Naozaj ma to zaujima zo zvedavosti, lebo ja som ani pod 600 nenasla. My budeme platit cosi cez 700, ale verim, ze nebudeme lutovat.
Odpovedať
My mame Iva Hudačka, jeho prácu poznáme a je to super človek. Veľmi milý., zlatý, ústretový pohoďák. Už pri stretnutí s ním sme sa cítili ako s kamarátom na kávičke. A ide pod 600 ;)
Odpovedať
@mimca77 a koho mate ak sa mozem opytat?
Odpovedať
Ivan Hudaček
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Profilova fotka
@anithocka ZumZum Photodesign mame
Odpovedať
@mimca77 Dominika stancakova, petra setvinova stara, stefan bickos ceny 350-370 na cely den, osobne by som ani nedala viac ako 400 kedze na vychode na to nie su vyplaty aby clovek pri vydavkoch na tisice platil este dalsich 600 eur len za fotky, tot vsio
Odpovedať
Profilova fotka
@qlorenap Tak to sa zas neda takto generalizovat, zavisi co kto robi a ake ma priority, mne na fotkach velmi zalezi, vela bab ma napriklad saty zo salona za 600 a fotky za 300, ja by som volila radsej opacnu moznost... Tych fotografov nepoznam, ale vygooglila som, tie baby ma nenadchli ani jedna, ale toho Stefana fotky sa mi pacia, no ak dobre chapem, tak nie je volny, cize hladas dalej... Z tych co ja poznam (nasi ZumZum, Kadela, Sulovsky, Halapi atd.) stoja pokial viem vsetci cez 600E, takze z tych si bohuzial nevyberies, ale urcite dakoho najdes, drzim palce :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
stefana som vcera oslovila a hovoril ze ma volne, ale skor by som sa priklonila k dominike osobne, 600 nemame v rozpocte na to bohuzial, mame malu svadbu a svadobne a redove financie nam pri tom nizkom pocte hosti vykryju akurat tak hostinu... To aby sme zobrali uver na to ostatne potom :-D :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?