Hľadám fotografa na svadbu 19.8.2017 na Orave do 600 €

10. dec 201616

Ahojte,
viete mi prosim Vas niekto poradit nejakeho super fotografa, ktory je zaroven aj kreativny, trpezlivy ma skvelu spolupracu s ludmi a nerobi mu problem cestovat? Max cena 600 e.
Dakujem!

• Dobrý deň, Váš termín máme voľný, viac informácií máte v internej pošte.

• @sunny2277  Pekny den prajem, Vas termin mam volny, v pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

Skúste pozrieť moje práce. 🙂
    Váš termín mám zatiaľ voľnný

• Dobrý deň, ak Vás zaujme moja práca, stačí napísať.

Prajem pekný deň

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám rada naše služby. 🙂 Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte formou IP.
    PS: Oravu poznáme veľmi dobre a s pricestovaním nemáme žiadny problém.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pôsobím po celom Slovensku. Pozrite si moju tvorbu na Facebooku, kde mám najviac aktuálne portfólio. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Ďakujem.
    Martin Almáši

• @sunny2277  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info mam na webe

• 😉

• váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem 😃

• termín je voľný ... pozrite si našu tvorbu 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

• @sunny2277

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

• Dobrý deň

Váš termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma.

• @sunny2277  Dobry den , termin mame hadam este dostupny 😉 ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.