Hľadám fotografa na svadbu 2.7.2016 v Prievidzi

20. máj 2016190

Hladame fotografa(ku) na svadbu v Prievidzi na 2.7.2016. Zatial predbezne planujeme fotky od obradu az polnoc (ak by sa dalo zvladnut aj kratucke video bolo by to genialne-nie je podmienkou). Vopred dakujem za kazdu odpoved ci odporucanie 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný.
    🙂

• Dobrý deň,

skúste pozrieť aj moju prácu. Ak sa Vás zaujme rád doplním ďalšie informácie 🙂

• @sunshine15  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, kľudne pozrite môj web. Nájdete tam viac fotiek aj info.

Ak by ste sa chceli niečo opýtať tak veselo píšte 🙂

S pozdravom Radovan Škohel

• Dobrý deň @sunshine15  Váš termín mám zatiaľ voľný 😉

• Dobry den, ak by ste mali cas a chut skuste si pozriet aj moju pracu 🙂

• Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @sunshine15  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, som z Bánoviec 🙂

• Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Pekny vecer Vam prajem. Mozem Vam ponuknut moje sluzby. Tento termin mam este volny a mozem nan ponuknut zlavu 10 %. Taktiez viem vziat asistenta, ktory by zvladol kratek video pre Vas. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte, rad Vam zodpoviem Vase otazky. Pripajam prezentacnu fotokolaz a ukazku vystupu v podobe fotoknihy.

• Dobrý deň pochádzam z Prievidze a máme aj veľký ateliér priamo v meste 😃 rada vám ponúknem naše služby termín mám ešte voľný a teraz sú na všetky svadby aj 15% zľava 🙂

• Ahoj, ak este hladate, tak skuste Roba Simega, je sikovny a je z Prievidze, stranku ma tusim www.robertsimeg.com

• Ahojte, mám voľný termín...odporúčam pozrieť si moje práce, cenník poskytnem

• Sponzor fóra
  • Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobrý deň
    Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. 🙂

• Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den,

termin mam volny. Mozete si pozriet moju pracu.

Miro

• Tak sa pripájam s ponukou aj ja 😃 , zdá sa, že tu je už každý 🙂 Skúste prosím pozrieť na moju stránku a ak sa vám moja práca bude páčiť, na vyžiadanie vám rada pošlem cenník. Zatiaľ prajem pekný deň 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov