Hľadám fotografa na svadbu 2.7.2016 v Prievidzi

Hladame fotografa(ku) na svadbu v Prievidzi na 2.7.2016. Zatial predbezne planujeme fotky od obradu az polnoc (ak by sa dalo zvladnut aj kratucke video bolo by to genialne-nie je podmienkou). Vopred dakujem za kazdu odpoved ci odporucanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť aj moju prácu. Ak sa Vás zaujme rád doplním ďalšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunshine15 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, kľudne pozrite môj web. Nájdete tam viac fotiek aj info. Ak by ste sa chceli niečo opýtať tak veselo píšte :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @sunshine15 Váš termín mám zatiaľ voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak by ste mali cas a chut skuste si pozriet aj moju pracu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@sunshine15 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer Vam prajem. Mozem Vam ponuknut moje sluzby. Tento termin mam este volny a mozem nan ponuknut zlavu 10 %. Taktiez viem vziat asistenta, ktory by zvladol kratek video pre Vas. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte, rad Vam zodpoviem Vase otazky. Pripajam prezentacnu fotokolaz a ukazku vystupu v podobe fotoknihy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň pochádzam z Prievidze a máme aj veľký ateliér priamo v meste :D rada vám ponúknem naše služby termín mám ešte voľný a teraz sú na všetky svadby aj 15% zľava :-)
Odpovedať
Ahoj, ak este hladate, tak skuste Roba Simega, je sikovny a je z Prievidze, stranku ma tusim www.robertsimeg.com
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mám voľný termín...odporúčam pozrieť si moje práce, cenník poskytnem
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. Mozete si pozriet moju pracu. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa pripájam s ponukou aj ja :-D , zdá sa, že tu je už každý :-) Skúste prosím pozrieť na moju stránku a ak sa vám moja práca bude páčiť, na vyžiadanie vám rada pošlem cenník. Zatiaľ prajem pekný deň :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?