Hľadám fotografa na svadbu 2.9.2017

6. jún 201710

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu na 2.9.2017. Mal by to byt profesional. Viete o niekom? Každý typ je dobrý a pomôže nám. Dakujeme 😉

• termin zatial volny .. viac info na webe ... 😉

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem 🙂 sme mladá dvojica plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila sme vám k službám

• Dobry den,

nech sa paci viac z mojej tvorby na webe. Tesim sa na komunikaciu.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @rasto20688 Ahoj, netusim ci by mal volny tento termin, ale ak chces "ine" fotky a profesionalny pristup tak sa nezlakni veku tohto chalana a skus si pozriet pracu:https://www.facebook.com/DominikRothPhotography/?fref=ts
    nam prisiel fotit z Kremnice do PO a na cene sme sa dohodli 🙂 Odporucam, nerada sa fotim, ale pri nom som uvolnila a ani neviem ako a bolo po...

• Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Chystáte SVADBU? Nechcete všednú zábavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity od výmyslu sveta, tématické fotopozadia podľa Vášho vkusu, profesionálna obsluha a 100% garancia zábavy spraví z Vašej svadby, SVADBU ROKA!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @rasto20688  dobry den foto a video mame dostupne pre vybrane terminy , staci sa ozvat .

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.