Hľadám fotografa na svadbu 2.9.2017 v Stupave

17. feb 201770

Ahojte hladame fotografa na termin 2.9.2017, svadba bude v Stupave...portrety chceme v okoli. Chceli by sme mat aj foto budku 🙂
Ak by ste o niekom vedeli, prosim dajte vediet 😉

• @dzana04  odporucame vsetkymi desiatimi martina svedu.. najdes ho cez google, je priamo zo Stupavy, velmi dobre pozna okolie a rozne zakutia, my zatial cakame na foto ale fotenie aj jeho celkovy pristup a profesionalita sa ani slovami neda opisat, vazne. Nas najlepsi vyber, tak pozri jeho albumy a ak mate radi taky styl fotiek ako robi on, isla by som do toho!

• @annslcv  dakujem za tip, uz sme mu volali a bohuzial nema volny termin 😞

• @dzana04  aha, tak to je skoda, drzim palce, aby ste nasli niekoho podobne skveleho!

• Sponzor fóra
  • Dobry vecer, termin mam zatial volny 🙂 Ak sa Vam zapaci moje portfolio, nevahajte ma kontaktovat 🙂

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂 Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať kamkoľvek.
    Ak Vás zaujíma viac info poprosím IP alebo email, odpoviem Vám.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, prebehnite si môj web a ak Vás práca osloví, píšte 🙂

Prajme pekný deň

Radovan Škohel

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a rodinný fotograf
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.