Hľadám fotografa na svadbu 20.5.2017 Levice

14. mar 201790

Dobry den, hladam fotografa na svadbu 20.5.2017 v Leviciach. Za kazdu radu budem vdacna 🙂

• @joli5  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád dpolním bližšie info 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Fotografa platíte za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň zasielala som vám aj správu váš termín máme ešte posledný voľný v máji ak by sa vám naša tvorba páčila rada vás budem sprevádzať vašim veľkým dňom

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• termín máme voľný ... ponuku posielam do IP

• S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂