Hľadám fotografa na svadbu 22.8.2015 BB.

Profilova fotka
Na cene záleží... cenu do IP prosím. fotenie by sme chceli od príprav až do cca 01.00
Odpovedať
1
2
termin volny :) (viac v IP)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponuku som poslal do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
IP zaslané! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hatatitla7 Dobrý, termín je voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nemala by byt na ukor kvality :-) Pozrite si pracu Martincanov......
Odpovedať
Profilova fotka
@vlado_ivan_photo súhlasím, ale treba sa držať aj nejakého rozpočtu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslana IP 😊
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi rada prídem :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Budeme radi ak si pozriete našu prácu
Odpovedať
Profilova fotka
;-) IP zaslané
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Ahoj. v prípade záujmu Nás kontaktujte. S pozdravom Fotostudio Podhájska SK
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, Tiez hladame fotografa na 22.8.2015. Obrad bude v kostole v okrese LC a hostina v BB. Mozete mi prosim tiez poslat ponuky v IP ? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
BB - doprava zdarma
Odpovedať
Profilova fotka
pisem IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho iného. Sme priamo z BB. Ponuku Vám posielame internou poštou. Radi Vám to krásne zdokumentujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@hatatitla7 ahoj, do IP som poslal cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje foto služby
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj termín mám voľný, moju prácu si môžeš pozrieť tu v galérií alebo na FB Martin Hodon - Fotograf alebo na web stránke martinhodon.sk. Teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@siwonka Dobry den, skuste stastie u nas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby. Keď Vás moje fotografie zaujmú a budete mať akékoľvek otázky, rád Vám ich zodpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčame Katarínu Poturnay, nájdete ju tu medzi PRO:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi budeme súčasťou Vašej svadby ak sa Vám páči naša tvorba. Ak by ste mali záujem odprezentujeme sa Vám aj osobne. :-) Pekný dník Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, mali sme svadbu tento víkend a čo sa týka fotografov v Banskej Bystrici, doporučujem tú našu, SANNY photography , máme nádherné fotografie z ktorých sa teraz tešíme. Slečna je veľmi priateľská, takže sme sa na fotení dobre bavili. Určite odporúčam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo. Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?