Hľadám fotografa na svadbu 24.6.2017, okres Kežmarok

21. nov 201613

Poprosím cenovú ponuku🙂

• termin mam volny 🙂 som z KK

• Pekný ďeň prajem
    Pozrite si moju webstránku a fotografie. Ak by vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať. Som zo Spišskej Novej Vsi a termín mám zatiaľ voľný.

• Sme tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• zdravim, termin mam volny

• Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete, termín je volný.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @petrovska  Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľné 😉

• Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

• Ponúkam Vám cenovú ponuku 😉

• Dobrý deň, termín máme voľný, sme priamo z Kežmarku, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂 Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.

• Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.