Hľadám fotografa na svadbu 24.6.2017, okres Kežmarok

Profilova fotka
Poprosím cenovú ponuku:)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny :) som z KK
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný ďeň prajem Pozrite si moju webstránku a fotografie. Ak by vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať. Som zo Spišskej Novej Vsi a termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
zdravim, termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete, termín je volný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@petrovska Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľné ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám cenovú ponuku ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, sme priamo z Kežmarku, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :) Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?