Hľadám fotografa na svadbu 24.6.2017 v Prievidzi

13. okt 201611

Dobrý deň, hľadám dobrého fotografa na svadbu v Prievidzi.

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.

• @catalunya  Dobry den, termin mam volny tak ak by vas moja praca oslovila nevahajte mi napisat 🙂

• Dobry den

vas termin mam volny moju pracu mozete vidiet v profile a na webe

Miro

• Sponzor fóra
  • @catalunya  Skúste si pozrieť moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• @catalunya  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám bude páčiť moja práca, budem rád ak sa ozvete.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.

Termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @catalunya  pozrite si aj moje svadobné fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na webe alebo osobne 🙂

• Dobrý deň.
    Váš deň mám zatiaľ voľný.

• Dobrý deň sme priamo z Prievidze máme aj ateliér v PD 😃 a váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem poslala som vám do správy aj cenovú ponuku a sem malú ukážku fotografií

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.