Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2017 v Tatrách

18. nov 201616

Zhaname skveleho fotografa ma svadbu, ktora sa bude konat koncom maja v Tatrach🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    V prípade otázok ma prosím kontaktujte rada Vám ponúknem naše foto a video služby.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Mozte si pozriet moju pracu, v pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @edith182

Dobry den,

termin mam volny 🙂

• Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂

• Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie info

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.

• Dobrý večer, kľudne si prebehnite môj web. Ak by Vás práca zaujala, stačí napísať.

Prajem pekný večer

Radovan Škohel

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobry den, termin mam volny. Ak sa Vam zapaci portfolio, ozvite sa 🙂

• Dobry den, ak je to este aktualne rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby....

• Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... termín je voľný ! 🙂

• Dobrý deň,
    Termín mám ešte voľný!
    Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom!
    S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita
    Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD.
    Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu !
    S pozdravom

Maroš

• Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• termin dostupny pre foto aj video 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov