Hľadám fotografa na svadbu 3.8.2019 v Nitre

19. jan 2019180

Dobry den hladam fotografa na 3.8.2019 v Nitre. Poprosim ak je mozne do sukromnej spravy aj cenove ponuky poslat.Dakujem

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe 🙂

• Dobry den. Dany termin mam volny. Fotky a info si mozete pozriet na mojej web atranke uvedenej nizsie. Som z Nitry.

• Sponzor fóra
  • @luciarisko  moju ponuku nájdete v správe 🙂

• @luciarisko  dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac fotiek nájdete v profile 😉

• Dobrý deň, ponúkam Vám moje profesionálne služby. NA BALÍK FOTO + VIDEO môžete využiť zvýhodnenú časovo obmedzenú ponuku. Kontaktujte ma prosím v prípade, že Vás zaujala moja tvorba 🙂

• PF 2019 !
    Pekný deň,termín voľný,rád ponúknem Foto služby.
    V ponuke i video v zohratej dvojici 🙂 🙂
    Viac info i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• @luciarisko  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info

• Pekný deň 🙂 , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! 🙂

• @luciarisko  ahoj , pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.

• Dobrý deň, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať.

• Ahoj, termín mám voľný, do správy posielam ponuku 🙂

• @luciarisko  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, termín mám voľný môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Píšem vám aj správu ohľadom ceny.

• Dobry den, mate spravu. Dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dakujem pekne za ponuky uz sme si vybrali🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov