Hľadám fotografa na svadbu 30.9.2017 v Kežmarku

17. feb 201718

Ahojte dievčatá. Poraďte nejakého dobrého fotografa kežmarok a okolie. Lebo ako pozerám tak veľa v našom termíne 30.9.2017 už nie je voľných 🙂

• z KK 🙂

• Sme tu pre Vás!

• termin mam volny.

• Sponzor fóra
  • @xxstanulkaxx  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
    Termín mám este volný.

• @xxstanulkaxx  Dobry den, Vas termin mam volny, v KK fotim casto...

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň,

rád Vám na tento termín poskytnem svoje služby. Cenovú ponuku pošlem na vyžiadanie.

• Podme na to 🙂

• Dobrý deň, termín máme voľný, sme priamo z Kežmarku môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂 Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.

• @xxstanulkaxx

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

• @xxstanulkaxx  dobry den termin mame este dostupny - nech sa paci budem sa na Vas tesit. 😉

• Dobrý deň,
    môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    PS: Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň termín mám voľný 🙂 rada ponúknem svoje služby ...

• Dobrý deň,
    ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník.
    Amy Klusová - fotografie
    Lucka - svadobný kameraman

Pekný deň!

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém