Hľadám fotografa na svadbu 30.9.2017 v Kežmarku

Ahojte dievčatá. Poraďte nejakého dobrého fotografa kežmarok a okolie. Lebo ako pozerám tak veľa v našom termíne 30.9.2017 už nie je voľných :)
Odpovedať
Profilova fotka
z KK :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@xxstanulkaxx ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termín mám este volný.
Odpovedať
Profilova fotka
@xxstanulkaxx Dobry den, Vas termin mam volny, v KK fotim casto...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám na tento termín poskytnem svoje služby. Cenovú ponuku pošlem na vyžiadanie.
Odpovedať
Profilova fotka
Podme na to :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, sme priamo z Kežmarku môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :) Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@xxstanulkaxx Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@xxstanulkaxx dobry den termin mame este dostupny - nech sa paci budem sa na Vas tesit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. :-) PS: Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín mám voľný :) rada ponúknem svoje služby ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?