Hľadám fotografa na svadbu 6.5.2017 v meste Piešťany

21. nov 201624

Ahojte, hladam fotografa na svadbu v meste Piestany. V pripade volneho terminu Vas poprosim o zaslanie kontaktu, linku , pripadne aj cenovej ponuky. Dakujem. 🙂

• Dobry den,

vas termin mam volny. Viac foto mozete vidiet v profile a na webe.

posielam do spravy info

Miro

• @saidyes  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete. Termín zatial volny

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.

• Sponzor fóra
  • Termin mam volny a Piestany poznam dobre 🙂

• Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade, že sme Vás zaujali našou tvorbou rada Vám odpoviem na otázky. 🙂
    S pozdravom

• @saidyes  Dobry den, na Vas den D som zatial volny, ak sa Vam paci moja tvorba nevahajte ma kontaktovat 😉 😉 😉 🙂 🙂

• @saidyes  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie inforácie 🙂

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce.

Termín mám zatiaľ voľný 🙂

• @saidyes  pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin ma volny, viac info na mojom webe alebo osobne

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobry den. Som priamo z PN a rad vam ponuknem svoje sluzby.

• Tiez hladam fotografa ale len na posvadobne foto. Chcela by som vediet kolko by stalo len taketo fotenie. Dakujem

• @saidyes  dobrý deň
    Ak ste ešte nenašli fotografa dovolím si ponúknuť i naše služby
    V prípade záujmu o cennik alebo akýchkoľvek otázok nas neváhajte kontaktovať
    Mirka

• Sponzor fóra
  • @fadama  napište mi kedy by ste to chceli realizovať.

• @dananai  19.08.2017 v Lc

• @fadama  ten termin mam uz obsadený, jedine v iny den ako svadobny..napiste mi mail ak by bol zaujem...

• @dananai  nie dakujem fotit sa chcem v svadobny den.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

• Dobrý deň nevesta

Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa

Ako fotograf sa snažím, aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. Viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na webstránke.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @saidyes

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.