Hľadám fotografa na svadbu 7.10.2016 v Pezinku

19. sep 201610

Zdravim 🙂 zhaname fotografa, ktory by nam vedel nafotit celu nasu svadbu, od portretov pred obradom az po cepcenie o polnoci. Ak mate volny termin, posli te nam prosim svoje portfolio, najlepsie aj s cenovou ponukou. Dakujeme za kazdu reakciu a zelame pekny den 🙂

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby - foto a video. 🙂 Pracujeme po celom Slovensku.
    V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Cenník služieb zasielam internou poštou.

• @zuzankaajo  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • @zuzankaajo  pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny, viac info mam na webe 🙂

• Zdravim, termin mam volny. Viac foto v profile.

• @zuzankaajo  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Pekný deň,

tento termín mi zostal voľný 🙂

• Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.

• Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a referencie.

• budem rada, ak sa ozvete 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.