Hľadám fotografa na svadbu 7.5.2016 Malacky

Hľadám fotografa na svadbu 7.5.2016 v Malackách. Budeme mať len sobáš a potom posedenie v reštaurácii. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z Malaciek a termin mám stále voľný. Kľudne pozrite moj web, kde by ste mali by ste tam nájsť vsetko podstatné. Ak by ste sa chceli opýtať niečo viac, tak mi napíšte, rád Vám odpoviem S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@77nelinka Termín mám zatiaľ voľný, skúste si pozrieť moju prácu. Ak sa Vám bude páčiť, rád doplním podrobnejšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, byvam nedaleko Vas termin mam volny. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny :) moj profil Vam je k dispozicii :)
Odpovedať
Profilova fotka
@77nelinka ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
@77nelinka pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Nie je problém pricestovať aj do Malaciek.V prípade, že sa Vám páčia moje fotky, kľudne ma kontaktujte a zašlem obratom cenník :)
Odpovedať
Ďakujem za všetky ponuky. Cez víkend sa s priateľom rozhodneme, ale bude to ťažké si vybrať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@77nelinka Dobrý deň. Taktiež k dispozícii.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den @77nelinka , Vas termin mam volny, ak Vas zaujme moja tvorba, kludne ma kontaktujte, prajem krasny den :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?