Hľadám fotografa na svadbu 8.10.2016 na Liptove

6. jún 2016110

Dobry den, najde sa fotograf ktory ma este volno na 8.10?
Dakujem velmi pekne

• Dobrý deň, môžete pozrieť ku mne na stránku na fotky a cenník 🙂. Som z Bratislavy, rada pricestujem.

• @barbara47  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu 🙂

• Sponzor fóra
  • Pekný deň, termín mám voľný 🙂

• @barbara47  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobry den,

termin mam volny, mozete si pozriet moju pracu.

• Dobrý deň, aj ja mám tento termín voľný, rada budem súčasťou Vášho veľkého dňa 🙂 Ak sa Vám moja tvorba zapáči, pokojne napíšte a rada Vám prepošlem cenník a podrobnosti. Ivana

• Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene 😉

• Termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca rád budem vaším fotografom.

• Dobry vecer prajem, spominany termin 08.10. mam este k dispozicii. Viac o mne a mojej praci najdete na mojom FB profile Nikol Bodnarova Photography, alebo na mojej web stranke 🙂. Dakujem krasne. Prijemny zvysok vecera prajem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov